יום א', כא’ באייר תשע”ו
דף הבית דבר המנהל פרשת השבוע מרחבי בית הספר חדר מורים יצירת קשר
המתן. בטעינה...
מדי שנה ‏מצוין ברחבי ‏העולם ‏השבוע ‏הבינלאומי ‏לבטיחות ‏ילדים. השנה ‏יצוין שבוע‏ הבטיחות ‏במערכת ‏החינוך ‏בישראל, ‏בשיתוף ‏ארגון ‏'בטרם' ‏לבטיחות ‏ילדים ב- 15-19 במאי 2016.
קרא עוד...
קרא עוד...
יום שני - יום חונכות תלמידי כיתות ד ה ו חונכים את תלמידי כיתות א ב ג בהמשך היום- תלמידי המועצה הירוקה הכינו לתלמידים יום כיף- בסימן ירוק משחקים ממוחזרים, והכנת לחם על הטאבון לצפיה בתמונות כדי לראות מה שקורה בימים אלו בבית הספר הכנס לכתבה
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
במסגרת שתוף פעולה בין אשכול פיס למדעים ואומנויות ועמותת חוזקות ,נפתח בימים אלה המרכז ללמידה ומצוינות באשקלון .
קרא עוד...
עדכונים מהמטה בתל אביב לגבי שבוע גלישה בטוחה
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים יש להכנס לאתרים אופק וגלים עם שם משתמש וסיסמא ולבצע את המשימות ולאחר מכן יש להכנס לאתר הכיתתי לפורום הכיתה ולכתוב תגובה לפרטים הכנסו ל- קרא עוד
קרא עוד...
האירוע יצוין בשבוע שבין 7.2.16 עד 12.2.16
קרא עוד...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
פנינים על פרשת השבוע
קרא עוד...
את שנת הלימודים תשע"ו אנו פותחים בהתרגשות רבה.ברכות לתלמידי בית הספר ולבני משפחותיהם, לצוות המורים והעובדים, עם פתיחת שנת הלימודים הבאה עלינו לטובה.
קרא עוד...
קרא עוד...
לפניכם קישורים לאתרים בנושא חג השבועות
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מחר אי"ה יום שוק פורים בבית הספר- הלימודים יסתיימו בשעה 12:00 (תלמידים של בית ציפורה ילכו למסיבה של פורים בבית ציפורה)החופשה תחל ביום רבעי 4.3.15 חזרה ללמודים ביום ראשון יז' באדר תשע"ה 8.3.15 בברכה חג פורים שמח שמעון עמוס מנהל בית ספר
קרא עוד...
צוות יקר,מחר, יום שלישי 24/02/15, יתקיים יום התלמיד.במסגרת יום זה יחליפו חברי מועצות ביה"ס את צוות ביה"ס.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בבית ספרינו לומדים על החגים ומבצעים פעילויות שונות לפניכם מקבץ מהפעילויות שנעשו בבית ספרנו
קרא עוד...
אנו מחבקים את איילון ומשפחתו ברגעים קשים אלו. יהי רצון שמשמים תנוחמו לפרטים ומידע נוסף על הנעשה בקרב תלמידינו הכנסו לכתבה
קרא עוד...
בית ספר הרמב"ם זכה בפרס היוקרתי: בית ספר ירוק מתמיד ראשון ויחיד באשקלון. גאווה וכבוד לעיר כולה!
קרא עוד...
*פלאש:*
קרא עוד...
תמונות מהביקור
קרא עוד...
קרא עוד...
התחרות הגדולה בתכנות יצאה לדרך
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים אשמח אם תעדכנו אותי אם הצלחתם להתחבר לאתרים
קרא עוד...
רצינו להזכיר לכם שבאקולוקו כל יום הוא יום חדש, שונה ומרגש. הפעלות, משחקים, אירועים, חברים, חפצים חדשים ועוד ים של הפתעות!בנוסף תוכלו לשחק משחקים, להשיג נדירים ואפילו להשלים משימות באפליקציה של אקולוקו.להורדה בחינם רשמו אקולוקו בחנות האפסטור.לפלאפונים
קרא עוד...
האירוע יצויין בשבוע שבין 8-13 בפברואר 2015 השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת תשע"ה
קרא עוד...
קרא עוד...
בשבוע הקרוב מתחיל שבוע המודעות ל"אחר הוא אני" במערכת החינוך. מועצות התלמידים יפעלו ויעשו פעולות חווייתיות. בכיתות ילמדו שיעורים וכישורי חיים בנושא .
קרא עוד...
כדי לראות את הפעילות לחודש חשוון יש להקליק על "קרא עוד" חודש חשוון מזל החודש: עקרב "לפי שבחודש מרחשוון העולם צמא למים כעקרב".החודש השמיני למניין חודשי השנה ליציאת מצרים -מניסן והשני למניין השנים לבריאת העולם - מתשרי.
קרא עוד...
הורים יקרים, ישנה יוזמה של הורים ותלמידים באחריות דבי בן אבו להכין לחיילים הפצועים המאושפזים בבית חולים "ברזילי" חבילות מתנות ודברי מאכל. בני הנוער שבשכונה ילכו לבקרם ולהביא להם את החבילות. כל המעוניין לתת את תרומתו מוזמן להתקשר לדבי למספר: 0509575415
קרא עוד...
קרא עוד...
אנו סומכים עליכם ובע״ה נעבור את התקופה ביד רמה!! לא לשכוח להתפלל בבוקר, לקיים מצוות ועזרה לזולת ולהאמין שה׳ איתנו תמיד. כמו כן על-פי ההנחיות פיקוד העורף אין לימודים/ קייטנות עד להודעה חדשה. ו בברכה שמעון עמוס מנהל ביה"ס וצוות משפחת אקולוגי הרמב״ם. תלמידים והורים נשמח אם תכתבו לנו באתר הבית ספרי ותשתפו אותנו במעשיכם בימים אלו. הכנסו למילים "קרא עוד" והוסיפו הודעה /תגובה.
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים, לפניכם חומרים ששלח משרד החינוך לסיוע בהפגת המתחים בימים טרופים אלה. הכנסו לכתבה ועיינו בחומרים. אנו מקווים כי חומרים אלה יהיו לכם לעזר ולסיוע.
קרא עוד...
בינתיים אני מזמינה אותך להאזיןלהקלטה של הרפיה מונחית ודימיון מודרךלהתמודדות עם מצבי חרדה ומתח.
קרא עוד...
"עושים גלים בחופש"
קרא עוד...
ראש העיר איתמר שמעוני אירח את צוות רמבם בלשכתו וברך בברכת ישר כח ועלו והצליחו בזכייה בפרס השרים
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידים והורים יקרים, בימים שלישי- רביעי 25-26.2.14 יחול תרגיל ארצי ללמידה מרחוק. כל תלמיד מתבקש להכנס לאתר כיתתו ולבצע את המשימות. לאחר ביצוע המשימות- יש לכתוב למורה בפורום הכיתתי. בהצלחה!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
חלוקת תעודות מחצית א' תתקיים ביום שישי ל' שבט תשע"ד 31.1.14
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בית הספר האקולוגי ניסויי הרמב"ם מאחל לכל התלמידים, ההורים והמורים חודש טוב ומבורך בגשמים!
קרא עוד...
ביום שיש ז' בחשון התקיים טקס תפילת הילדים לבקשת גשמי ברכה. את הטקס קיימו כיתה ה' של אורלי. הטקס היה מקסים ומרגש ועל כך יישר כוח לכיתתה של אורלי! לאחר מכן, כמו בכל יום שישי התקיימה קריאת התהילים לרפואת חולי ישראל. שבת שלום ומבורכת!
קרא עוד...
בקובץ המצורף תמצאו קישורים, חומרים וסרטונים על כבוד גדולתו, על חייו, על פועלו ומעשיו הנפלאים של הרב עובדיה יוסף זצ"ל מתוך חייו.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בית הספר האקולוגי ע"ש הרמב"ם מאחל לכלל תלמידיו ומוריו שנה טובה ומבורכת, שנה פורייה, שנת עשייה והצלחה!!!
קרא עוד...
אקולוגי הרמב"ם ללא הפסקה!!!
בית ספר האקולוגי ע"ש הרמב"ם לא קפא על שמריו אף בחופשת הקיץ. בית הספר קיים פעילות לימודית, חווייתית וערכית בחודש הראשון של הקיץ, ביניהם; מועדונית ומכינה במטרה לקדם את הישגי הלומדים ולהכינם כראוי לקראת שנת הלימודים הבאה. הלמידה התקיימה בקבוצות קטנות ע"י הצוות המיומן של מורות ביה"ס. התלמידים נהנו אף מחוגים כמו: טיפול בבעלי חיים, קסמים ופעלולים, ומשחקי מדע. לקינוח קיבלו התלמידים כל בוקר ארוחת בריאות מזינה ומגוונת.
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 72
בית הספר האקולוגי ממ"ד ע"ש הרמב"ם זוכה פרס החינוך הארצי עשה זאת שוב, וזכה בפרס השרים היוקרתי של שר החינוך והשר לאיכות הסביבה במסגרת היותנו בית ספר ייחודי לקיימות ואקולוגיה.
קרא עוד...
קרא עוד...
בית ספר רמב"ם באשקלון נבחר להיות נושא הדגל האקולוגי בעיר ובעתיד יוקם בתחומו מרכז אקולוגי עירוני, כך הוחלט בעיריית אשקלון. השבוע התקיים בבית הספר יריד אקולוגי בהשתתפות תלמידי בית הספר, מורים ותושבים.במסגרת היריד ניתנה סקירה על הנעשה בביה"ס בנושא האקולוגי, נערכו מופעים אמנותיים, התקיימו סדנאות והוצגו תוצרים מחומרים ממוחזרים, ביניהם: תיקים, בובות ומוביילים ריחניים. בין דוכני היריד נהנו המבקרים מליטוף בעלי חיים ומשירי מקהלת בית ספר רמב"ם. באירוע השתתפו סמנכ"ל אגף החינוך בעיריית אשקלון, משה ינאי, מנהל אגף איכות הסביבה בעירייה, יוסף עמרם, יו"ר ועדת איכות הסביבה, יורם שפר, ומנהל בית ספר רמב"ם, יצחק בריגה. ב-6 בינואר החליטה ועדה מטעם גף ניסויים ויוזמות במשרד החינוך, בראשותה של גנית ויינשטיין, להכיר בבית ספר רמב"ם כמוסד ייחודי על-אזורי בנושא קיימות וסביבה. הועדה התרשמה לחיוב מפעילויות בית הספר בנושאי סביבה ומצאה כי יש מקום לבי"ס ייחודי על-אזורי מהסוג הזה, בהיותו נותן מענה לצרכי האוכלוסייה באזור ותורם לטיפוח מערכת החינוך בעיר. הועדה אישרה את הפעלת המוסד כבית ספר ייחודי על-אזורי בכפוף לתנאים, כגון: המשך פיתוח ייחודיות בית הספר, בהתאם לתוכנית וללוח זמנים שהוצגו, שימוש בייעוץ אקדמי, השתלבות בתחומי הליבה, תוך הדגשת נושאים סביבתיים ייעודיים הקשורים לאשקלון וסביבתה, כמו תחנת כוח וקריסת המצוק. (פורסם ב-‏11/1/11). מנהל בית ספר רמב"ם, יצחק בריגה, אמר כי "כבר היום התלמידים בבית הספר נהנים משיעורים בהם משולבים בעלי חיים, מטפחים גינות ירק, מטעי פירות הדר ושבעת המינים. בית הספר מקיים גינה קהילתית בה שותפים בתי אב משכונות בעיר". ראש עיריית אשקלון, בני וקנין: "אני מאמין שבית הספר יאפשר לטפח דור צעיר שיהיה אכפתי יותר, אחראי יותר ומתחשב יותר בצרכים של אחרים, תוך חיסכון באנרגיות השונות, כולל חיסכון במים, ויוכלו ליישם את הידע בעשייה היומיומית שלהם. אני מאמין שדור זה יאפשר קיום נכון יותר תוך ניצול משאבי הטבע הקיימים בצורה טובה יותר וידידותית יותר לסביבה".
קרא עוד...
בית הספר הממ"ד יסודי רמב"ם באשקלון הוכר כמוסד ייחודי על אזורי בנושא קיימות וסביבה. מנהל בית הספר יצחק בריגה : "בית הספר יפתח שעריו בשנת תשע"ב לרישום תלמידים לכיתות א ב וג' בנושא של איכות סביבה, כלל אזורי"
קרא עוד...
היכונו תלמידים והורים יקרים ביום רביעי 4-11-2015 יתקיים בבית ספרנו יום שיא בנושא זהירות בדרכיםשבו יתקיימו הצגות ופעילויות לתלמידים התלמידים יכנו תוצרים כמו: צמידים סימניות תפילת הדרך ועודביום זה נשמח אם התלמידים יכינו עוגות ותמרורים בנושא זהירות בדרכים ויבואו מחופשים לתמרורים מחכה לראותכם תקוה דפנה רכזת זהירות בדרכים
קרא עוד...
יום הבטיחות בדרכים מצוין בכל שנה בהתאם להחלטת הממשלה שהתקבלה ביום 1.3.2007. השנה יצוין יום הבטיחות בדרכים ביום שלישי, כא' בחשוון תשע"ו, 3 בנובמבר 2015.
קרא עוד...
אתר מומלץ עם פעילויות לכל הכיתות במתמטיקה
קרא עוד...
קרא עוד...
כל מחנכת מקדישה לתוכנית שעה שבועית בדר"כ ביום שישי.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
לו"ז ליום שיא ט"ו בשבט צוות יקר , א. ביום רבעי הקרוב ט"ו בשבט תשע"ה יתקיים אי"ה יום שיא ט"ו בשבט. ביום זה יתקיים פעילות חווייתיות בתחנות (בסבבים) בהלימה לתוכנית הלימודים ולחג. ב. בנוסף לכך כל מחנכת תקבל דרך המייל ערכת למידה שתופעל על ידה בכיתה. ג. נא להגיע עם בצק מוכן לשם אפייתו בטבון. ד. אבקש מכן להביא עד יום שלישי את הפרטים הבאים על פי הפעילות שמוצעת: להכנת קן האכלה לציפורים יש להביא: זרעים מכל מיני סוגים, בקבוק שמן. להכנת ראש דשא יש להביא: גרביונים. להכנת עץ עונתי- יש להביא גלילי נייר . ה. מחנכות שביום חופשי ביום זה, תוכלנה להגיע לפעילות ולקבל שעות נוספות.
קרא עוד...
מצורפים בזאת חומרי למידה בנושאים: רחל אימנו, תפילה לגשם
קרא עוד...
בשנה זו (התשע"ב) יחול יום טוב שני של ראש השנה ביום שישי. ואסרו חכמים לבשל ביום טוב לצורך השבת אלא על ידי "עירוב תבשילין", דהיינו שיניח פת ותבשיל מערב יום טוב (דהיינו מיום רביעי) לשבת (דהיינו לצורך אכילתו בשבת) בכדי שיהיה ניכר שאינו מתחיל בבישול ובאפיה ביום טוב לצורך השבת, אלא רק מסיים מלאכתו.
קרא עוד...
עירוב תבשילין - תקנה בהלכה שמטרתה להתיר בישול אוכל מיום טוב לשבת שחלה לאחריו.
קרא עוד...
חומרים בנושא שנת השמיטה באתר מת"ל
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים, תלמידים ומורים יקרים,מצ"ב דברי מנהל ביה"ס לימים קשים.
קרא עוד...
קרא עוד...
בוקר טוב לכל המחנכות, מורים מקצועיים, מנהלה וסייעות יקרים!!! הבוקר קמנו למציאות ישנה/חדשה שהתפללנו וקיווינו שלא תגיע. אך, לצערנו בימים אלו בהם הפחד, המתח והדאגה בקרב הילדים וההורים גוברת -זה הזמן לתת את החוסן שלנו כמערכת מחבקת ואוהדת.ו כיהודים מאמינים בקב"ה ובמעשיו. ולכן אבקש להתקשר ולעודד את התלמידים וההורים ביצירת קשר חם ואוהד. ונקווה לימים טובים יותר בע"ה. בכבוד רב, שמעון עמוס, מנהל ביה"ס.
קרא עוד...
ביום שלישי התקיים יום ארצי בנושא בטיחות בדרכיםתלמדי בית הספר הגיעו מחופשים בתחפושות הקשורות לנושאבמשך שעות היום התלמידים למדו את נושא הזהירות והבטיחות בדרכים
קרא עוד...
יום גדוש בחוויות היה היום בביה"ס האקולוגי הרמב"ם... שיננית באה להרצות בכיתות, בוצע תרגיל היערכות לרעידת אדמה והבחירות למועצת התלמידים התבצעו. ויו"ר מועצת התלמידים לשנת תשע"ד הוא: לידור פרי מכיתה ה' של אורלי מדינה. יישר כוח לזוכה ונאחל לך שנה של הצלחה ועשייה מרובה!
קרא עוד...
מחר, יום חמישי, יתקיימו בחירות לראשות מועצת התלמידים. ההתרגשות בשיאה והמתמודדים ערוכים ומוכנים ליום הבחירות! שיהיה לכולם בהצלחה!!
קרא עוד...
תלמידים יקרים שלי אני מצרפת לכם קישור למצגת שיתופית. הוראות: כנסו לקישור המצורף הוסיפו את נושא החקר שלכם בצורה תמציתית ומעניינת.בהצלחה רבה,הילה שמחי
קרא עוד...
קרא עוד...
אנו מעלים תוצרים, חוויות ועבודות מחקר חוף הים
קרא עוד...
הורים וילדים, הנכם מוזמנים להעלות רעיונות והצעות כיצד לשמור על חוף הים המקסים שלנו. ניתן לשתף חוויות, ולהעלות תמונות מפעילות בחוף הים.
קרא עוד...
חדשות רמב"ם
פרשת שבוע
מרחבי כיתות
חבצלת החוף וגן בוטני
האינטרנט הבטוח
עשייה בבית ספרינו
מספרים עלינו
סביבות למידה
חומרי למידה לשעת חירום
הרמב"ם
תקשוב המאה ה-21
חגי ישראל
חינוך חברתי
קיימות ואקלוגיה
אורח חיים בריא
פנאי
אמירים
חקר חוף הים
ארגז כלים
למידה בשעת חירום
 
 
 
 
 
 


| יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS