יום ג', כח’ באלול תשע”ד
דף הבית דבר המנהל פרשת השבוע מספרים עלינו חדר מורים יצירת קשר
בית הספר האקולוגי הרמב"ם מברך את תלמידיו, מוריו והוריו בברכת שנה טובה, מוצלחת ופורייה!
עירב תבשילין - תקנה בהלכה שמטרתה להתיר בישול אוכל מיום טוב לשבת שחלה לאחריו.
קרא עוד...
הורים יקרים, ישנה יוזמה של הורים ותלמידים באחריות דבי בן אבו להכין לחיילים הפצועים המאושפזים בבית חולים "ברזילי" חבילות מתנות ודברי מאכל. בני הנוער שבשכונה ילכו לבקרם ולהביא להם את החבילות. כל המעוניין לתת את תרומתו מוזמן להתקשר לדבי למספר: 0509575415
קרא עוד...
קרא עוד...
אנו סומכים עליכם ובע״ה נעבור את התקופה ביד רמה!! לא לשכוח להתפלל בבוקר, לקיים מצוות ועזרה לזולת ולהאמין שה׳ איתנו תמיד. כמו כן על-פי ההנחיות פיקוד העורף אין לימודים/ קייטנות עד להודעה חדשה. ו בברכה שמעון עמוס מנהל ביה"ס וצוות משפחת אקולוגי הרמב״ם. תלמידים והורים נשמח אם תכתבו לנו באתר הבית ספרי ותשתפו אותנו במעשיכם בימים אלו. הכנסו למילים "קרא עוד" והוסיפו הודעה /תגובה.
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים, לפניכם חומרים ששלח משרד החינוך לסיוע בהפגת המתחים בימים טרופים אלה. הכנסו לכתבה ועיינו בחומרים. אנו מקווים כי חומרים אלה יהיו לכם לעזר ולסיוע.
קרא עוד...
בינתיים אני מזמינה אותך להאזיןלהקלטה של הרפיה מונחית ודימיון מודרךלהתמודדות עם מצבי חרדה ומתח.
קרא עוד...
"עושים גלים בחופש"
קרא עוד...
מזה מספר ימים שאנו שוב חוזרים למציאות ישנה/חדשה שהתפללנו וקיווינו שלא תגיע. אך, לצערנו בימים אלו בהם הפחד, המתח והדאגה בקרב הילדים וההורים גוברת -זה הזמן לתת את החוסן שלנו כמערכת מחבקת ואוהדת.וכיהודים מאמינים בקב"ה ובמעשיו. ולכן אבקש להתקשר ולעודד את התלמידים וההורים ביצירת קשר חם ואוהד. ונקווה לימים טובים יותר בע"ה. בכבוד רב,שמעון עמוס, מנהל ביה"ס.
קרא עוד...
ראש העיר איתמר שמעוני אירח את צוות רמבם בלשכתו וברך בברכת ישר כח ועלו והצליחו בזכייה בפרס השרים
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידים והורים יקרים, בימים שלישי- רביעי 25-26.2.14 יחול תרגיל ארצי ללמידה מרחוק. כל תלמיד מתבקש להכנס לאתר כיתתו ולבצע את המשימות. לאחר ביצוע המשימות- יש לכתוב למורה בפורום הכיתתי. בהצלחה!
קרא עוד...
בכל כיתה יועברו שלושת השאלונים, כאשר כל שליש כיתה עונה על שאלון מסוג אחד.בהצלחה!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
חלוקת תעודות מחצית א' תתקיים ביום שישי ל' שבט תשע"ד 31.1.14
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בית הספר האקולוגי ניסויי הרמב"ם מאחל לכל התלמידים, ההורים והמורים חודש טוב ומבורך בגשמים!
קרא עוד...
ביום שיש ז' בחשון התקיים טקס תפילת הילדים לבקשת גשמי ברכה. את הטקס קיימו כיתה ה' של אורלי. הטקס היה מקסים ומרגש ועל כך יישר כוח לכיתתה של אורלי! לאחר מכן, כמו בכל יום שישי התקיימה קריאת התהילים לרפואת חולי ישראל. שבת שלום ומבורכת!
קרא עוד...
בקובץ המצורף תמצאו קישורים, חומרים וסרטונים על כבוד גדולתו, על חייו, על פועלו ומעשיו הנפלאים של הרב עובדיה יוסף זצ"ל מתוך חייו.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בית הספר האקולוגי ע"ש הרמב"ם מאחל לכלל תלמידיו ומוריו שנה טובה ומבורכת, שנה פורייה, שנת עשייה והצלחה!!!
קרא עוד...
אקולוגי הרמב"ם ללא הפסקה!!!
בית ספר האקולוגי ע"ש הרמב"ם לא קפא על שמריו אף בחופשת הקיץ. בית הספר קיים פעילות לימודית, חווייתית וערכית בחודש הראשון של הקיץ, ביניהם; מועדונית ומכינה במטרה לקדם את הישגי הלומדים ולהכינם כראוי לקראת שנת הלימודים הבאה. הלמידה התקיימה בקבוצות קטנות ע"י הצוות המיומן של מורות ביה"ס. התלמידים נהנו אף מחוגים כמו: טיפול בבעלי חיים, קסמים ופעלולים, ומשחקי מדע. לקינוח קיבלו התלמידים כל בוקר ארוחת בריאות מזינה ומגוונת.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בית הספר האקולוגי ממ"ד ע"ש הרמב"ם זוכה פרס החינוך הארצי עשה זאת שוב, וזכה בפרס השרים היוקרתי של שר החינוך והשר לאיכות הסביבה במסגרת היותנו בית ספר ייחודי לקיימות ואקולוגיה.
הפעילות תתקיים ביום ראשון 23.6.13 בפארק העירוני בין השעות 8:30 - 15:00 בתוכנית:מתחם מתקנים: קיר טיפוס, חץ וקשת, אנגרי בירדס, רובי צבע, נשפנים אינדיאניים, משחק הזכרון, מערת אוצר.משחק "חפש את המטמון"התלמידים מתבקשים להביא: נעלי ספורט, כובע, 2 ליטר מים, ארוחת בוקר בריאותית.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים אשמח אם תעדכנו אותי אם הצלחתם להתחבר לאתרים
קרא עוד...
אתר מומלץ עם פעילויות לכל הכיתות במתמטיקה
קרא עוד...
בשנה זו (התשע"ב) יחול יום טוב שני של ראש השנה ביום שישי. ואסרו חכמים לבשל ביום טוב לצורך השבת אלא על ידי "עירוב תבשילין", דהיינו שיניח פת ותבשיל מערב יום טוב (דהיינו מיום רביעי) לשבת (דהיינו לצורך אכילתו בשבת) בכדי שיהיה ניכר שאינו מתחיל בבישול ובאפיה ביום טוב לצורך השבת, אלא רק מסיים מלאכתו.
קרא עוד...
עירוב תבשילין - תקנה בהלכה שמטרתה להתיר בישול אוכל מיום טוב לשבת שחלה לאחריו.
קרא עוד...
בוקר טוב לכל המחנכות, מורים מקצועיים, מנהלה וסייעות יקרים!!! הבוקר קמנו למציאות ישנה/חדשה שהתפללנו וקיווינו שלא תגיע. אך, לצערנו בימים אלו בהם הפחד, המתח והדאגה בקרב הילדים וההורים גוברת -זה הזמן לתת את החוסן שלנו כמערכת מחבקת ואוהדת.ו כיהודים מאמינים בקב"ה ובמעשיו. ולכן אבקש להתקשר ולעודד את התלמידים וההורים ביצירת קשר חם ואוהד. ונקווה לימים טובים יותר בע"ה. בכבוד רב, שמעון עמוס, מנהל ביה"ס.
קרא עוד...
ביום שלישי התקיים יום ארצי בנושא בטיחות בדרכיםתלמדי בית הספר הגיעו מחופשים בתחפושות הקשורות לנושאבמשך שעות היום התלמידים למדו את נושא הזהירות והבטיחות בדרכים
קרא עוד...
יום גדוש בחוויות היה היום בביה"ס האקולוגי הרמב"ם... שיננית באה להרצות בכיתות, בוצע תרגיל היערכות לרעידת אדמה והבחירות למועצת התלמידים התבצעו. ויו"ר מועצת התלמידים לשנת תשע"ד הוא: לידור פרי מכיתה ה' של אורלי מדינה. יישר כוח לזוכה ונאחל לך שנה של הצלחה ועשייה מרובה!
קרא עוד...
מחר, יום חמישי, יתקיימו בחירות לראשות מועצת התלמידים. ההתרגשות בשיאה והמתמודדים ערוכים ומוכנים ליום הבחירות! שיהיה לכולם בהצלחה!!
קרא עוד...
קרא עוד...
אנו מעלים תוצרים, חוויות ועבודות מחקר חוף הים
קרא עוד...
הורים וילדים, הנכם מוזמנים להעלות רעיונות והצעות כיצד לשמור על חוף הים המקסים שלנו. ניתן לשתף חוויות, ולהעלות תמונות מפעילות בחוף הים.
קרא עוד...
חדשות אקולוגי הרמב"ם
פרשת שבוע
אתרי שכבות וכיתות
סביבות למידה מתוקשבות
חומרי למידה לשעת חירום
הרמב"ם
תקשוב המאה ה-21
חגי ישראל
חינוך חברתי
קיימות ואקלוגיה
אורח חיים בריא
האינטרנט הבטוח
מספרים עלינו
פנאי
אמירים
חקר חוף הים
חיפוש באתר