יום ה', כד’ בניסן תשע”ד
דף הבית דבר המנהל פרשת השבוע מספרים עלינו חדר מורים יצירת קשר
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידים והורים יקרים, בימים שלישי- רביעי 25-26.2.14 יחול תרגיל ארצי ללמידה מרחוק. כל תלמיד מתבקש להכנס לאתר כיתתו ולבצע את המשימות. לאחר ביצוע המשימות- יש לכתוב למורה בפורום הכיתתי. בהצלחה!
קרא עוד...
בכל כיתה יועברו שלושת השאלונים, כאשר כל שליש כיתה עונה על שאלון מסוג אחד.בהצלחה!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
חלוקת תעודות מחצית א' תתקיים ביום שישי ל' שבט תשע"ד 31.1.14
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בית הספר האקולוגי ניסויי הרמב"ם מאחל לכל התלמידים, ההורים והמורים חודש טוב ומבורך בגשמים!
קרא עוד...
ביום שיש ז' בחשון התקיים טקס תפילת הילדים לבקשת גשמי ברכה. את הטקס קיימו כיתה ה' של אורלי. הטקס היה מקסים ומרגש ועל כך יישר כוח לכיתתה של אורלי! לאחר מכן, כמו בכל יום שישי התקיימה קריאת התהילים לרפואת חולי ישראל. שבת שלום ומבורכת!
קרא עוד...
בקובץ המצורף תמצאו קישורים, חומרים וסרטונים על כבוד גדולתו, על חייו, על פועלו ומעשיו הנפלאים של הרב עובדיה יוסף זצ"ל מתוך חייו.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בית הספר האקולוגי ע"ש הרמב"ם מאחל לכלל תלמידיו ומוריו שנה טובה ומבורכת, שנה פורייה, שנת עשייה והצלחה!!!
קרא עוד...
אקולוגי הרמב"ם ללא הפסקה!!!
בית ספר האקולוגי ע"ש הרמב"ם לא קפא על שמריו אף בחופשת הקיץ. בית הספר קיים פעילות לימודית, חווייתית וערכית בחודש הראשון של הקיץ, ביניהם; מועדונית ומכינה במטרה לקדם את הישגי הלומדים ולהכינם כראוי לקראת שנת הלימודים הבאה. הלמידה התקיימה בקבוצות קטנות ע"י הצוות המיומן של מורות ביה"ס. התלמידים נהנו אף מחוגים כמו: טיפול בבעלי חיים, קסמים ופעלולים, ומשחקי מדע. לקינוח קיבלו התלמידים כל בוקר ארוחת בריאות מזינה ומגוונת.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בית הספר האקולוגי ממ"ד ע"ש הרמב"ם זוכה פרס החינוך הארצי עשה זאת שוב, וזכה בפרס השרים היוקרתי של שר החינוך והשר לאיכות הסביבה במסגרת היותנו בית ספר ייחודי לקיימות ואקולוגיה.
הפעילות תתקיים ביום ראשון 23.6.13 בפארק העירוני בין השעות 8:30 - 15:00 בתוכנית:מתחם מתקנים: קיר טיפוס, חץ וקשת, אנגרי בירדס, רובי צבע, נשפנים אינדיאניים, משחק הזכרון, מערת אוצר.משחק "חפש את המטמון"התלמידים מתבקשים להביא: נעלי ספורט, כובע, 2 ליטר מים, ארוחת בוקר בריאותית.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים אשמח אם תעדכנו אותי אם הצלחתם להתחבר לאתרים
קרא עוד...
אתר מומלץ עם פעילויות לכל הכיתות במתמטיקה
קרא עוד...
עירוב תבשילין - תקנה בהלכה שמטרתה להתיר בישול אוכל מיום טוב לשבת שחלה לאחריו.
קרא עוד...
ביום שלישי התקיים יום ארצי בנושא בטיחות בדרכיםתלמדי בית הספר הגיעו מחופשים בתחפושות הקשורות לנושאבמשך שעות היום התלמידים למדו את נושא הזהירות והבטיחות בדרכים
קרא עוד...
יום גדוש בחוויות היה היום בביה"ס האקולוגי הרמב"ם... שיננית באה להרצות בכיתות, בוצע תרגיל היערכות לרעידת אדמה והבחירות למועצת התלמידים התבצעו. ויו"ר מועצת התלמידים לשנת תשע"ד הוא: לידור פרי מכיתה ה' של אורלי מדינה. יישר כוח לזוכה ונאחל לך שנה של הצלחה ועשייה מרובה!
קרא עוד...
מחר, יום חמישי, יתקיימו בחירות לראשות מועצת התלמידים. ההתרגשות בשיאה והמתמודדים ערוכים ומוכנים ליום הבחירות! שיהיה לכולם בהצלחה!!
קרא עוד...
קרא עוד...
חדשות אקולוגי הרמב"ם
פרשת שבוע
אתרי שכבות וכיתות
סביבות למידה מתוקשבות
חומרי למידה לשעת חירום
הרמב"ם
תקשוב המאה ה-21
חגי ישראל
חינוך חברתי
קיימות ואקלוגיה
אורח חיים בריא
האינטרנט הבטוח
מספרים עלינו
פנאי
אמירים
חיפוש באתר